TERROTECH s.r.o 

SLOVAKIA

OSOBNY ODBER NIE JE MOŽNY

E-MAIL:   info@naradiex.sk

KONTAKTNÝ FORMULÁR 24/7

24h 7 dni v týždni rýchla odpoveď na Vaše správy, ktoré začínajú Dobrý deň, prosím a ďakujem končia !

ohľadom objednávok, tovaru, a ďalších otázok nás kontaktujte formou rýchlej správy odpíšeme  Vám v čo najkratšom možnom čase

Rýchly kontaktný formulár   časté otázky

  Prečo nemáte telefonický kontakt ?

  Telefonická podpora predaja resp. poradenstva je služba ktorá si vyžaduje rýchle odpovede na bežne dostupné informácie. S finančného ako i časového zaťaženia je náročná a zavedením tejto služby by sme prispeli len k zvýšeniu cien , ktoré máme za ciel držať čo najnižšie a preto ju neplánujeme zavádzať.

  Kedy dostanem objednaný tovar ?

  Tovar skladom je štandardne doručený do 1-5 pracovných dní (počas sviatkov sa tento termín môže mierne navýšiť max.7dní)

  V prípade ak si želáte dodanie na  presný termín (PO-PIA)  nám tento stačí uviesť k poznámke do objednávky.

  V prípade ak si želáte tovar ,,súrne a ihneď“ je možnosť zvoliť službu EXPRESS viac info v DOPRAVA A PLATBA

  Nedošiel mi potvrdzujúci mail!?

  1-Skontrolujte SPAM ! Tu platí ak je Váš email nesprávne uvedený tak ani spracovanie objednávky a ani ďalšie náležitosti neobdržíte.

  2- Kontaktujte nás !

  Nedošla mi faktúra s tovarom!?

  1-Faktúry zasielame najneskôr do 3dní od odoslania na Vami uvedenú mailovú adresu-Tu platí ak je Váš email nesprávne uvedený tak ani spracovanie objednávky a ani ďalšie náležitosti neobdržíte.

  2-Skontrolujte SPAM !

  3-Kontaktujte nás !

  Došiel mi poškodený tovar!?

  Kontaktujte nás na info@naradiex.sk a zašlite nám fotodokumentáciu poškodenia.(podmienka do 24h od prevzatia je stanovená prepravcom pre zahájenie reklamačného procesu) .

  Po splnení Vám tovar v čo najkratšom možnom čase bez starostí vymeníme opätovným zaslaním tovaru a poškodený len odovzdáte kuriérovi.