Zobrazených 1–200 z 754 výsledkov

Záhrada a voľný čas

Naša ponuka záhradného náradia, ktoré zabezpečí, aby vaša záhrada nadobudla prekrásne čaro, stala sa inšpiratívnym miestom pre relax, a zároveň priniesla zaslúžené plody vašej starostlivosti a práce.

Široký výber záhradného náradia

Na NARADIEX si môžete vybrať z viacerých druhov záhradného náradia. Naše píly na kríky a konáre vám pomôžu dokonale vytvarovať koruny vašich stromov a drevín, či odstrániť suché konáre po zime. V letnej sezóne môžete využiť krovinorezy, s ktorými pokosíte vysokú trávu a husté porasty.

Elektrocentrály dodajú elektrickú energiu v miestach, kde chýba elektrická prípojka a umožnia vám napájať elektrinou aj malé ručné náradia či iné zariadenia. Pri starostlivosti o kvety, rastliny, stromy, či trávniky môžete využiť záhradné postrekovače, ktoré sú vhodné na aplikáciu rôznych druhov ochranných postrekov.

Pri stavbe oplotenia a ďalších zemných stavebných prácach vám prácu uľahčia pôdne vrtáky a jamkovače, vďaka ktorým vyvŕtate dieru do požadovanej hĺbky s minimálnym úsilím. Na spracovanie rôznych druhov zŕn, šrotovanie a mletie môžete použiť kvalitné šrotovníky obilia a kukurice, ktoré sú vyrobené zo silných materiálov.

-13%
SUPER CENA
NÁHĽAD
-12%
SUPER CENA
NÁHĽAD